Nasze ręcznie wykonane akcesoria Aliseo The Londoner ze skóry ekologicznej podkreślą piękno każdego pomieszczenia. Specjalna nieporowata powierzchnia sprawia, że są one łatwe do utrzymania. Wszystkie akcesoria serii The Londoner dostępne są w dwóch wykończeniach: czarny lub złoto-brązowy. Najwyższa jakośc i dbałość o szczegóły to znak rozpoznawczy produktów naszych produktów.

                                                        

Skórzane tace do hotelowych zestawów powitalnych, kubełek na lód, kosze czy skórzane segregatory to tylko niektóre produkty tworzące kompletną kolekcję skórzanych akcesoriów hotelowych, które doskonale się sprawdzą w pokoju hotelowym, na recepcji hotelowej czy w restauracji. 


Ręcznie wykonane akcesoria stanowią trwałe potwierdzenie jakości, wyrafinowania i funkcjonalności. Tradycyjny design i luksusowy wygląd. Kolekcja The Londoner stanowi cenne wykończenie każdego elegancko wyposażonego pokoju hotelowego. 

The Londoner to najwyższej jakości produkty charakteryzujące się wykwintnymi detalami i trwałymi prążkowanymi szwami.

Wodoodporną powierzchnię zabezpiecza bezwonny nietoksyczny klej. Materiał warstwowy składa się ze sztucznej skóry PV, nałożonej na gładki materiał przypominający karton i wytrzymałą płytę pilśniową MDF.

Akcesoria skórzane Aliseo są łatwe do utrzymania. Sztuczna skóra nie jest porowata i dlatego wymaga minimum konserwacji. Można ją łatwo czyścić łagodnym roztworem z mydła. Plamy wystarczy usunąć czystą miękką szmatką zwilżoną wodą z mydłem. Po umyciu należy wytrzeć do sucha.

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.