Nowa strona Fluid Control Systems

Nowa strona Fluid Control Systems

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę internetową

Z myślą o potrzebach naszych Klientów i dynamicznie rozwijającej się technologii przeprowadziliśmy odświeżenie naszej strony internetowej. Wprowadzając zmiany w tym obszarze, wierzymy że nowa strona pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z ofertą Fluid Control Systems.

Jesteśmy polska firmą handlowo-projektową działającą na rynku od 1994 roku. Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów wyposażenia i zabudowy łazienek ogólnodostępnych, hotelowych oraz dla osób niepełnosprawnych. Oferta ta skierowana jest głównie do sektora biurowców, centrów handlowych, banków, obiektów kulturalnych, rekreacyjno-sportowych ale również do przemysłu.

Nasz dział FCS Wyposażenie Hoteli działający od 1999 roku oprócz wyposażenia łazienek hotelowych specjalizuje się również w wyposażaniu pokoi hotelowych w minibary, sejfy, zestawy gościnne, bagażniki, dostawki hotelowe, zestawy do prasowania, itp. Oferta ta skierowana jest zarówno do niezależnych hoteli jak i sieci hotelowych.

Mamy zaszczyt reprezentować takie firmy jak Schäfer Trennwandsysteme, Bobrick, Aliseo, Bentley Europe, Indel B Hospitality, Rada Armaturen, Franke, Delabie czy NiTO.

Mamy nadzieję, iż dbałość o wysoką jakość, atrakcyjne wzornictwo oraz trwałość produktów spotka się z Państwa oczekiwaniami.


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.