Podajnik ręczników z koszem Bobrick w prestiżowym biurowcu One Bank Street

Podajnik ręczników z koszem Bobrick w prestiżowym biurowcu One Bank Street

Na One Bank Street, w efektownym 27-piętrowy biurowcu w Londyńskim Canary Wharf, partnerskie firmy architektoniczne Kohn Pedersen Fox Associates (KPF) i Adamson Associates Architects zwróciły się do Bobricka po łącznie 127 sztuk B - 320501 TrimLineSeries ™ - robiony na specjane zamówienie podajnik ręczników z koszem czyli tzw. jednostka 3 w 1 z ukrytym zamkiem.
Po zakończeniu budowy w 2019 roku One Bank Street, 27-piętrowy budynek biurowy na obrzeżach londyńskiej dzielnicy Canary Wharf, stworzyła 60.000 metrów kwadratowych prestiżowej powierzchni biurowej na nabrzeżu, oferując spektakularne widoki na Londyn. W przypadku projektu o takiej wielkości i profilu długoterminowe, zrównoważone działanie jest krytyczny. One Bank Street obejmuje wysokiej jakości powierzchnie biurowe, najnowocześniejsze parkiety, handel, przestrzenie publiczne i wiele innych, zapewniając pojemność dla 5837 pełnoetatowych miejsc pracy. Aby sprostać wymaganiom potencjalnego dużego ruchu – as a także kilku znanych najemców - współpracujących firm architektonicznych Kohn. Wiedzieli o tym Pedersen Fox (KPF) i Adamson Associates Architects typowe akcesoria toaletowe nie wystarczą. Potrzebowali czegoś specjalnie dla specyfikacji toalety. Mając to na uwadze, firmy zwróciły się do Bobricka o ofertę specjalną zamówienie: łącznie 127 B-320501 TrimLineSeries podtynkowa kombinacja 3 w 1 jednostki z ukrytymi zamkami. Jednostka B-320501 łączy w sobie ręcznik papierowy dozownik, suszarka do rąk i kosz na śmieci w jednym urządzeniu ze stali nierdzewnej. Operacja zoptymalizowana Specjalne jednostki 3 w 1 zostały zaprojektowane w celu ułatwienia wydajnego działanie, zachęcając klientów do ograniczenia konsumpcji dzięki zastosowaniu wysokowydajnej suszarki do rąk z podwójnym powietrzem o pojedynczy ręcznik papierowy - w rzeczywistości, aby jeszcze bardziej zoptymalizować działanie i konserwacji, jednostka ma zdolność dostosowania 450 szt. Ręczników składanych w C, 600 szt. Wielokrotnie składanych lub 850 szt. Pojedynczo składanych ręczników. Ponieważ przy ulicy One Bank Street znajduje się wiele typów lokatorów, od pracowników biurowych po ogół społeczeństwa, zrównoważony rozwój i higiena są niezbędne, a kombinacja Bobrick ręcznik papierowy, kosz na śmieci i automatyczna suszarka do rąk zapewnia te korzyści. Efektem końcowym było unikalne rozwiązanie zajmujące mało miejsca przystało na jeden z najbardziej ekologicznych w Londynie przyjazne budynki - i wyróżnienie ocena w ramach BREEAM (Building Research Zakładowa metoda oceny środowiska) system certyfikacji.


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.