Nowe szklane ścianki systemowe Vento

Nowe szklane ścianki systemowe Vento

Nowe ścianki systemowe VENTO na pełną wysokość pomieszczenia to wybór numer 1, jeśli chodzi o projektowanie luksusowych pomieszczeń sanitarnych. Wyznacza nowe standardy i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Ten niezwykle ekskluzywny system ścianek wc przeznaczony jest przede wszystkim do prestiżowych inwestycji o luksusowym wystroju wnętrz.

System ten gwarantuje maksymalną prywatność. Przeszklony front nie posiada widocznych okuć ani profili i tworzy spójną płaszczyznę. Można też wybrać różne warianty klamek.

VENTO składa się z odpornej na wypaczanie konstrukcji warstwowej o grubości 50 mm z szybami ESG-H o grubości 5 mm po obu stronach. Ścianka jest stabilizowana wewnętrzną ramą aluminiową. Połączenia ze ścianami są wykonane za pomocą fugi cieniowej.

Drzwi mogą być wykonane z jednego elementu do wysokości 3000 mm. W przypadku tego systemu ścianek działowych w toalecie szkła mogą być dostarczone w prawie wszystkich kolorach z palety RAL. Drzwi wyposażone są w wyjątkowo cichą funkcję samozamykania drzwi SOFT-CLOSE. 

Jakość sprawdzona przez TÜV - Made in Germany


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.