Indel B Hospitality zaopatruje najsłynniejsze międzynarodowe sieci hotelowe oraz największe europejskie stocznie, w których budowane są najbardziej prestiżowe statki wycieczkowe. Dbałość o szczegóły sprawia, że nasze sejfy hotelowe są idealną propozycją dla hotelarzy poszukujących nowoczesnego designu i wysokiej jakości produktów. Indel B to producent słynący z nieustającego zaangażowania w badania technologiczne i innowacje.

Funkcjonalne i kompaktowe sejfy elektroniczne firmy Indel B chronią kosztowności Twoich gości hotelowych dzięki potrójnemu systemowi bezpieczeństwa. Wykonane ze stali i wykończone w kolorze antracytowym, wyposażone w zlicowaną klawiaturę i podświetlany wyświetlacz. W naszej ofercie dostępne są sejfy z uniwersalnym wewnętrznym gniazdkiem do ładowania elektroniki oraz z wbudowaną pamięcią wewnętrzną zapisującą 300 ostatnich otwarć.

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.