Kabiny WC szklaneVENTO

VENTO - Szklane Kabiny WC na pełną wysokość


- kabiny na pełną wysokość pomieszczenia z 50 mm grubości elementów o konstrukcji sandwiczowej
- 40 mm grubości rama z aluminium anodowanego pokryta z obu stron 5 mm grubości taflami bezpiecznego szkła
- elementy ściany frontowej do 3000 mm w całości od podłogi do sufitu
- system wodoodporny
- pionowe krawędzie drzwi oraz odpowiadające im krawędzie ściany frontowej wykończone profilami aluminiowymi tworzącymi felc zapewniający gładki efekt ściany frontowej
- ściana frontowa z fugą cieniową (prawa i lewa strona 10 - 15 mm, góra i dół 15 - 20 mm)

Nr katalogowy Opis Pliki do pobrania Cena netto PLN
VENTO 5 mm szkło bezpieczne montowane obustronnie na 40 mm ramie Katalog Kabin WC, typ VENTOKatalog Kabin WC, typ VENTOOkuciaOkucia
Dodatkowe informacjeSYSTEM KABIN TOALETOWYCH NA WYSOKOŚĆ POMIESZCZENIA 

MODEL

TYP Vitrum VENTO firmy SCHÄFER Trennandsysteme GmbH,D-56593 Horhausen, dystrybutor Fluid Control Systems Sp. z o.o. 01-018 Warszawa, Telefon (+48)228625758, lub technicznie i wizualnie równoważny. System posiada certyfikat German Association for Technical Inspection i znak GS. 

DESIGN

System kabin na pełną wysokość pomieszczenia z elementów sandwiczowych w ramie z aluminium. Odporne na wilgoć, zarysowania i uderzenia. 

ŚCIANKI I DRZWI

Ścianki na pełną wysokość pomieszczenia z 50 mm grubości solidnej konstrukcji  sandwiczowej składającej się ze zintegrowanej ramy z aluminium anodowanego (E6/EV1), 40 mm grubości. Z obu stron okładziny z 5 mm grubości paneli szklanych (szkło hartowane)
pokrytych po wewnętrznej stronie powłoką ceramiczną. Całkowita grubość elementów ścian 50 mm.
Elementy ściany frontowej muszą być od podłogi do sufitu w jednym kawałku. Przełamanie profilami jest niedopuszczalne.
Pionowe profile elementów (drzwi i ścianek krańcowych) wykonane są z aluminiowych profili przylgowych. Konstrukcja drzwi koresponduje ze ścianą frontową. Przylgowy profil drzwi w płaszczyźnie  powierzchni ściany. Zintegrowana z profilem gumowa uszczelka buforowa zapewnia ciche zamykanie. Nie dozwolone są uszczelki przyklejane do profilu oraz inne rodzaje taśm.
Cała ściana frontowa z fugą cieniową (po prawej i po lewej stronie ok. 10-15 mm, góra i dół ok. 15-20 mm). W przypadku występowania sufitów podwieszanych musi być zapewniona przez budowę stabilna podkonstrukcja. 

ŚCIANY DZIAŁOWE

Konstrukcja ścian działowych koresponduje z elementami ściany frontowej na pełną wysokość pomieszczenia. Poziome cięcia są niedopuszczalne. Wszystkie mocowania fugą cieniową. Mocowania ścian działowych do ściany frontowej bez profili.

OKUCIA

Ukryte zintegrowane samozamykające hydrauliczne zawiasy z dodatkową funkcją domykania w celu redukcji hałasu przy używaniu drzwi. Otwarcie drzwi maximum 110⁰. Zawias obrotowy przymocowany do podłogi i sufitu.  Szybkość zamykania drzwi regulowana. Klamka  w kształcie L ze stali nierdzewnej, zamek z biało-czerwonym indykatorem wolne/zajęte i funkcją awaryjnego otwierania z zewnątrz.

STANDARDOWE AKCESORIA

Jeden wieszak i jeden odbój za stali nierdzewnej na kabinę, niewidoczne mocowanie klejem.

WYSOKOŚĆ

Na pełną wysokość pomieszczenia, zgodnie z projektem. Wysokość maksymalna 3.000 mm.

Schäfer Trennwandsysteme GmbH, Niemcy; Fluid Control Systems Sp. z o.o., Polska
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.