Kabiny WC szklaneVITRUM II JUMP

VITRUM II JUMP - Szklane kabiny WC z efektem uniesienia


- 10 mm szkło bezpieczne emaliowane jednostronnie
- system wodoodporny, ognioodporny, odporny na zadrapania
- profile oraz elementy łączeniowe wykonane z aluminium anodowanego, zawiasy z aluminium anodowanego, trzpień stal nierdzewna
- nóżki z aluminium anodowanego cofnięte w głąb kabiny
- jednouchwytowa gałka z indykatorem z aluminium, język ze stali nierdzewnej, krawędzie drzwi oraz ścian fazowane
- wysokość standardowa: 2012 mm włączając 100 mm prześwit nad podłogą, górna krawędź szkła na wysokości 2000 mm, górna krawędź mocowania do ściany na wysokości 2045 mm

Dostępne również: niestandardowa wysokość, przegrody pisuarowe, szkło klejone

Nr katalogowy Opis Pliki do pobrania Cena netto PLN
VITRUM II JUMP 10 mm szkło bezpieczne emaliowane jednostronnie, nóżki cofnięte Katalog Kabin WC i szafek, typ VITRUMKatalog Kabin WC i szafek, typ VITRUMOkuciaOkucia
Dodatkowe informacje

SYSTEM KABIN TOALETOWYCH

MODEL

TYP VITRUM II firmy SCHÄFER Trennandsysteme GmbH,D-56593 Horhausen, dystrybutor Fluid Control Systems Sp. z o.o. 01-018 Warszawa, Telefon (+48)228625758, lub technicznie i wizualnie równoważny. System posiada certyfikat German Association for Technical Inspection i znak GS.

DESIGN

Sitodruk ceramiczny, odporne na zarysowania bezpieczne szkło w połączeniu z elementami mocującymi i łączącymi z aluminium anodowanego.

ŚCIANKI I DRZWI

Sitodruk ceramiczny, bezpieczne szkło (ESGH) grubości 10 mm, odporne na plamy, z testem wygrzewania. Wszystkie narożniki gładko polerowane. Cały system odporny na korozję i wodę morską.

KONSTRUKCJA

Poziomy aluminiowy profil 40 x 20 x 2 mm cofnięty 120 mm w głąb kabiny, biegnie wzdłuż górnego brzegu na całej długości ściany frontowej wraz z elementami mocującymi ścianę frontową gwarantują stabilność systemu. Każda ścianka działowa jest mocowana do ściany frontowej 4-ma solidnymi kątownikami. Nóżki są również cofnięte co sprawia wrażenie unoszenia się kabin. Mocowanie ściany frontowej do ścian 3-ma solidnymi aluminiowymi kątownikami wewnątrz kabiny. Pozostałe mocowania ścienne aluminiowymi zaciskami, dolny zacisk zawsze zamknięty aby zapobiec wysuwaniu się szklanych paneli. Wszystkie śruby są bezpiecznymi śrubami TORX ze stali nierdzewnej z zabezpieczeniem. Inne śruby są niedozwolone.

OKUCIA

Samozamykające drzwi dzięki dwóm niewymagającym serwisowania aluminiowym zawiasom grawitacyjnym z wysokiej jakości polimeru i trzpieniem ze stali nierdzewnej. Zawiasy sprężynowe są niedopuszczalne. Drzwi alternatywnie samozamykające lub samootwierające. Wizualna osłona po stronie zamka dzięki przyklejonym aluminiowym profilom dodatkowo przytrzymywanymi przez zamek i listwę przylgową. Zamek ryglowy z aluminium anodowanego ze sworzniem ze stali nierdzewnej. Zamki ze sworzniem plastikowym są niedopuszczalne. Gałka Schäfer z aluminium. Gałka z indykatorem wolne/zajęte oraz mechanizmem awaryjnego otwierania kluczem. Zamki bez mechanizmu awaryjnego otwierania są niedozwolone.

NÓŻKI

Nóżki ze wspornikiem z aluminium anodowanego, cofnięte w głąb 120 mm. Przykręcane do podłogi obejmy z aluminium anodowanego ze wspawaną cylindrycznym trzpieniem ze stali nierdzewnej. Nakładana rozeta z anodowanego aluminium. Zacisk z aluminium anodowanego, z nakrętką, w którym szklany element ma być umieszczony.

STANDARDOWE AKCESORIA

Jeden wieszak i jeden odbój na kabinę.

KOLORY

Elementy szklane zgodnie z tablicą kolorów producenta. Wszystkie elementy mocujące aluminium anodowane (E6/EV1).

WYSOKOŚĆ

Standardowa wysokość 2012 mm włączając 100 mm prześwit nad podłogą. Maksymalna wysokość 2350 mm.

MATERIAŁY

Wszystkie elementy mocujące muszą być odporne na korozję, anodowane (E6/EV1) i w 100% do recyklingu. Wszystkie barwniki szkła muszą być wolne od ołowiu i kadmu i w 100% do recyklingu.

Schäfer Trennwandsysteme GmbH, Niemcy; Fluid Control Systems Sp. z o.o., Polska

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.