Bagażniki hotelowe Aliseo oraz Bentley dostępne są w różnych wykończeniach - metalowe czy drewniane, chromowane czy czarne, z oparciem czy bez oparcia - wszystkie wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Stojaki na bagaż zwane bagażnikami hotelowymi pozwalają gościom hotelowym wygodnie przechowywać bagaż podczas pobytu w hotelu. Dodatkową zaletą bagażników hotelowych jest to, że goście nie brudzą i nie rysują ścian oraz mebli podczas otwierania i przenoszenia walizek czy toreb podróżnych. Dlatego też większość hoteli ustawia stojak na bagaże przy drzwiach do pokoju hotelowego.

Większość bagażników hotelowych w naszej ofercie dostępna jest zarówno w wersji z oparciem chroniącym ścianę, jak i bez oparcia. Bagażniki bez oparcia zajmują mniej miejsca i są zazwyczaj trochę tańsze od swych odpowiedników z oparciem. Wszystkie nasze bagażniki są składane, dzięki czemu z łatwością można przechowywać je np. w szafie.

Nasze bagażniki wykonane są z różnych materiałów i w różnych wykończeniach. Drewniane bagażniki hotelowe świetnie pasują do pomieszczeń, w których dominują akcenty drewniane. Z myślą o takich właśnie wnętrzach nasi producenci stworzyli drewniane stojaki na bagaż w kilku wykończeniach. Nie mniej popularne są metalowe bagażniki hotelowe. Do wyboru mamy bagażniki czarne, chromowane oraz ze stali polerowanej.

Bagażniki hotelowe Aliseo oraz Bentley charakteryzują się wysoką jakością i dużą odpornością na uszkodzenia. Prawidłowo utrzymywane służą na lata.

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.