Skórzane tace do hotelowych zestawów powitalnych, kubełek na lód, kosze czy skórzane segregatory to tylko niektóre produkty tworzące kompletną kolekcję skórzanych akcesoriów hotelowych, które doskonale się sprawdzą w pokoju hotelowym, na recepcji hotelowej czy w restauracji. 

Ręcznie wykonane akcesoria stanowią trwałe potwierdzenie jakości, wyrafinowania i funkcjonalności. Tradycyjny design i luksusowy wygląd. Kolekcja The Londoner stanowi cenne wykończenie każdego elegancko wyposażonego pokoju hotelowego. 

The Londoner to najwyższej jakości produkty charakteryzujące się wykwintnymi detalami i trwałymi prążkowanymi szwami.

Wodoodporną powierzchnię zabezpiecza bezwonny nietoksyczny klej. Materiał warstwowy składa się ze sztucznej skóry PV, nałożonej na gładki materiał przypominający karton i wytrzymałą płytę pilśniową MDF.

Akcesoria skórzane Aliseo są łatwe do utrzymania. Sztuczna skóra nie jest porowata i dlatego wymaga minimum konserwacji. Można ją łatwo czyścić łagodnym roztworem z mydła. Plamy wystarczy usunąć czystą miękką szmatką zwilżoną wodą z mydłem. Po umyciu należy wytrzeć do sucha.

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.