Indel B Hospitality zaopatruje najsłynniejsze międzynarodowe sieci hotelowe oraz największe europejskie stocznie, w których budowane są najbardziej prestiżowe statki wycieczkowe. Dbałość o szczegóły sprawia, że nasze minibary są idealną propozycją dla hotelarzy poszukujących nowoczesnego designu i wysokiej jakości produktów. Indel B to producent słynący z nieustającego zaangażowania w badania technologiczne i innowacje.

Minibary hotelowe Indel B produkowane są w trzech technologiach chłodzenia: kompresorowe, termoelektryczne oraz absorpcyjne. Inwestując w nasze minibary masz pewność, że wybierasz produkt najwyższej jakości.Indel B jest liderem w branży chłodniczej z ponad 50-letnim doświadczeniem i ponad 400 pracownikami. W portfolio produktów firmy znajdują się minibary, sejfy, lodówki dla przemysłu morskiego i motoryzacyjnego oraz chłodziarki na wino. Firma wyróżnia się innowacyjnością, nowoczesną technologią oraz ekologicznością. Minibary hotelowe zaprojektowane we Włoszech znalazły uznanie prestiżowych sieci hotelowych.

Indel B jako pierwszy producent na świecie wprowadził do swej oferty minibary w trzech różnych systemach chłodzenia. Minibary kompresorowe Indel B to produkty najnowocześniejsze, o ekskluzywnym wzornictwie, cechach przyjaznych dla środowiska i niezwykle cichej pracy. Minibary te spełniają najsurowsze wymagania dotyczące zużycia energii, zapewniając najlepszą w swojej klasie wydajność chłodzenia, doskonałą żywotność i poszanowanie środowiska. Minibary termoelektryczne to ultra ciche urządzenia, które charakteryzują się niskim zużyciem energii elektrycznej. Poza tym ich największymi atutami to brach ruchomych i wibrujących części oraz konkurencyjna cena. Minibary absorpcyjne pracują w absolutnej ciszy. 

Indel B produkuje swoje chłodziarki z najwyższej jakości komponentów, które są montowane i testowane przy użyciu najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii. Są to produkty najnowocześniejsze, niezwykle ciche i o ekskluzywnym designie. Najlepsza izolacja i najnowsze technologie gwarantują maksymalną oszczędność energii.

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.