Luksusowe hotelowe akcesoria łazienkowe Aliseo - uchwyty na ręczniki, dozowniki mydła, mydelniczki, szczotki toaletowe, relingi na ręczniki, haczyki łazienkowe, uchwyty na papier toaletowy, wagi łazienkowe. Dostępne 2 wykończenia standardowe - czarny mat i chrom. Nasze wyroby charakteryzuje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Istnieje też możliwość wykonania akcesoriów w dowolnym kolorze.

NU finishes to prawie nieskończony wybór kolorów i wykończeń. Współrzędne kolorów są dokładnie określane przy pomocy spektrofotometru. Następnie wykończenie może być przeniesione na akcesoria łazienkowe Aliseo poprzez położenie powłoki PVD. Fizyczne osadzanie z fazy gazowej czyli PVD jest to ekologiczny, zaawansowany technologicznie proces, który na uzyskanie powłoki charakteryzującej się dużą przyczepnością, trwałością i intensywnością. Powłoka PVD nie matowieje, nie utlenia ani nie ściera się pomimo, że ma zaledwie kilka mikronów.

NU finishes uzupełnia doskonałe rzemiosło Aliseo o imponujący zakres kolorów i wykończeń. Świeża estetyka, która poszerza wybory dostępne dla hotelarza. Dostępne w niemal nieskończonej gamie kolorów NU finishes pozwala by zarówno akcesoria łazienkowe, jaki armatura cieszyły gości hotelowych jednolitym wykończeniem.
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.