Nowy uchwyt przesuwny SLIDESAFE do kabin WC

Nowy uchwyt przesuwny SLIDESAFE do kabin WC

Nowy uchwyt SLIDESAFE jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i znacznie ułatwia użytkownikom blokowanie i odblokowywanie drzwi toalety.
Obsługa jest intuicyjna. Można go wygodnie chwycić i łatwo przesuwać.
Nowoczesny uchwyt jest bezpieczny i praktyczny w użytkowaniu dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci. Blokowanie i odblokowywanie drzwi WC jest tak płynne, że ruch można wykonać nawet łokciem i nie trzeba dotykać uchwytu dłonią. Ten sposób jest szczególnie higieniczny i ogranicza przenoszenie zarazków.
Ze względu na swój skład materiałowy prosty aluminiowy uchwyt został zaprojektowany z myślą o długiej żywotności i jest szczególnie łatwy do czyszczenia.
Duży czerwono-biały indykator wewnątrz i na zewnątrz kabiny wyraźnie wskazuje stan zamknięcia, zapewniając w ten sposób optymalne prowadzenie gości. Wolne kabiny są wyraźnie widoczne z zewnątrz, a wewnątrz kabiny użytkownik widzi, czy drzwi są rzeczywiście zamknięte.

Nowy uchwyt przesuwny SLIDESAFE jest dostępny dla systemów ścian działowych WC EF-3, SVF30 i SVFG40 firmy Schäfer Trennwandysteme.


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.