Koala Kare ponownie wyznacza trendy na rynku przewijaków dla niemowląt

Koala Kare ponownie wyznacza trendy na rynku przewijaków dla niemowląt

Połączenie wieloletniego zaangażowania i pasji do zaspokajania potrzeb rodziców z pomoca czołowych architektów i użytkowników końcowych zaowocowało niezrównaną nową linią produktów. Przedstawiamy przewijaki poziome KB310 i pionowe KB311 ze stali nierdzewnej - najbardziej innowacyjne przewijaki na rynku, dostępne od początku 2021 roku.

Linia KB310 i KB311 reprezentuje inwestycję Koala w rzemiosło. Jednoczęściowe, tłoczone elementy ze stali nierdzewnej eliminują szczeliny, ostre krawędzie i ślady spawania oraz zapewniają nowoczesne wzornictwo w każdej toalecie. Zintegrowana rama zapewnia wyjątkową stabilność przewijaka.

Jednostki KB310 i KB311 posiadają zabezpieczenie niedopuszczające do rozwoju drobnoustrojów firmy Microban® International, światowego lidera w dziedzinie wbudowanej technologii przeciwdrobnoustrojowej. Te dodatki przeciwdrobnoustrojowe hamują rozwój bakterii, pleśni i pleśni na powierzchni produktu i zapewniają ciągłą ochronę.

Dodatkowe przemyślane udogodnienia dla klientów - w tym ulepszony dozownik wkładki i wygodny haczyk do torby - zostały dodane aby poprawić wygodę użytkownika.


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.