Szufladowe oraz montowane do ściany hotelowe suszarki do włosów Aliseo i Bentley w różnych wykończeniach - czarne, białe czy chromowane. Nasze hotelowe suszarki do włosów to wyłącznie najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. 
Hotelowe suszarki do włosów Aliseo oraz Bentley Europe to produkty spełniające najwyższe standardy. Doskonale się sprawdzą zarówno w łazience hotelowej, jaki i domowej. Oferowane przez nas suszarki do włosów od lat cieszą gości w hotelach, pensjonatach, SPA i ośrodkach wypoczynkowych na całym świecie. 

Przy wyborze suszarki hotelowej do włosów należy zastanowić się nad kilkoma rzeczami. Są to kwestie techniczne, użytkowe i estetyczne.

Po pierwsze, czy zamierzamy montować nasze suszarki do włosów na ścianie czy będą to urządzenia bez uchwytu? Jeżeli suszarki będą przechowywane w szufladzie warto zwrócić uwagę czy jest w zestawie bawełniany woreczek, który chroni przed zarysowaniem i obijaniem. Jeżeli zdecydujemy się na suszarkę z uchwytem ściennym, do wyboru będziemy mieli modele podłączane bezpośrednio do wypustu zasilającego w ścianie (bezpośrednio do kabla) lub z dodatkowym kablem z wtyczka podłączane do gniazdka prądowego. Przy wyborze naściennej suszarki do włosów warto zwrócić uwagę, gdzie znajduje się źródło zasilania oraz ile mamy miejsca na ewentualne powieszenie suszarki.

Po drugie, jakie parametry techniczne ma nasza suszarka spełniać? Moc naszego urządzenia wyrażana w watach (W) jest podstawową wartością, na która powinniśmy zwrócić uwagę. O tego parametru zależy wydajność suszarki. Prędkości nadmuchu i regulacja temperatury to kolejne czynniki, na które należy zwrócić uwagę. Niektóre modele przeznaczone do łazienek hotelowych posiadają dodatkowo funkcje takie jak zimny nadmuch do końcowej stylizacji włosów, jonizacja niwelująca efekt naelektryzowanych i napuszonych włosów czy nakładany koncentrator.

Po trzecie, ważne jest by suszarki swym wykończeniem nawiązywały do akcesoriów w łazience hotelowej. W naszej ofercie dostępne są suszarki chromowane, czarne oraz białe.

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.