Kosz łazienkowy i pokojowy to niezbędne dodatki do każdego pokoju hotelowego. U nas dostępne są zarówno kosze otwarte i pedałowe o różnych rozmiarach i w różnych wykończeniach.

Goście hotelowi szczególną uwagę przywiązują do czystości łazienki i pokoju hotelowego. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia, który pozwala utrzymać czystość jest kosz na śmieci. Każdy hotel, pensjonat, SPA czy hostel powinien zapewnić swym gościom kosz łazienkowy oraz kosz do pokoju. W naszej ofercie znajda Państwo kosze renomowanych producentów - Aliseo, Bentley oraz Brabantia.

Przed zakupem kosza należy zastanowić się jaki rozmiar będzie odpowiedni do danego pomieszczenia. Kosz w łazience zazwyczaj ma pojemność od 3 do 5 litrów. Kosz łazienkowy powinien stać w miejscy umożliwiającym swobodne przemieszczanie się. Do łazienek preferowane są kosze pedałowe z pokrywą, która zakrywa zawartość pojemnika, zatrzymuje przykre zapachy i izoluje odpadki przed owadami. Kosze renomowanych producentów charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i posiadają wytrzymały mechanizm otwierający pokrywę. Kosze bez pokrywy są częstszym wyborem do pokoi hotelowych. Kubełki na śmieci przeważnie mają około 10 litrów pojemności i zazwyczaj są ustawiane pod biurkiem lub tuż obok niego. Przy windach, recepcji i na korytarzu polecamy wyższe i bardziej pojemne kosze.

Większość oferowanych przez nas koszy posiada możliwość ukrycia rantu worka co znacznie poprawia estetykę kosza. Przy wyborze kosza warto zwrócić też uwagę czy posiada on antypoślizgowy spód, chroniący podłogę. Oferujemy kosze okrągłe, prostokątne, kwadratowe, duże i małe. Wyróżnia nas szeroki wybór wykończeń - kosze ze stali matowej, kosze ze stali polerowanej, kosze kolorowe, kosze ze stali nierdzewnej oraz kosze obszyte skórą ekologiczną.

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.