Producent Look & Wave

Look & Wave


36 mm grubości płyta o konstrukcji sandwiczowej
- rama aluminiowa pokryta z obu stron 3 mm płytą pełnego laminatu HPL i wypełniona  pianką poliuretanową
- system wodooodporny
- pionowe krawędzie drzwi oraz odpowiadające im krawędzie ściany frontowej wykończone profilami aluminiowymi tworzącymi felc zapewniający gładki efekt ściany frontowej, profile aluminiowe, malowane proszkowo lub anodowane,  nóżki ze stali nierdzewnej
- sensor bezdotykowego otwierania i zamykania, bezdotykowy Master key do awaryjnego otwierania i zamykania drzwi
- wysokość standardowa: 2150 mm włączając 100 mm prześwit nad podłogą i 100 mm profil górny

Nr katalogowy Opis Pliki do pobrania Cena netto PLN
Look & Wave 36 mm grubości płyta o konstrukcji sandwiczowej Katalog Look & WaveKatalog Look & WaveOkuciaOkucia
Dodatkowe informacjeSYSTEM BEZDOTYKOWYCH KABIN TOALETOWYCH

MODEL

TYP EF-3 LOOK&WAVE SMART firmy SCHÄFER Trennandsysteme GmbH,D-56593 Horhausen, dystrybutor Fluid Control Systems Sp. z o.o. 01-018 Warszawa, Telefon (+48)228625758, lub technicznie i wizualnie równoważny. System posiada certyfikat German Association for Technical Inspection (TÜV). System musi posiadać również certyfikat PEFC™ lub FSC™. Systemy bez tych ważnych certyfikatów nie są dopuszczone.

DESIGN

Odporne na wilgoć elementy sandwiczowe zbudowane z paneli z litego laminatu na ramie aluminiowej. Odporne na wilgoć, zarysowania i uderzenia. 

KONSTRUKCJA

36 mm grubości panele sandwiczowe zbudowane na ramie aluminiowej (niedopuszczalna rama plastikowa), wypełnione pianką poliuretanową i pokryte obustronnie 3 mm grubości płytami pełnego laminatu. Konstrukcja odporna na wilgoć. Wolna od freonów. Wypełnienie płytami styropianowymi, poliuretanowymi lub papierowymi jest niedopuszczalne. Dopuszczalne jest wypełnienie aluminiowe. Pionowe profile elementów (drzwi i ścianek krańcowych) wykonane są z aluminiowych profili przylgowych. Spinający profil górny z aluminium 100 x 80 mm biegnie górnym brzegiem na całej długości ściany frontowej gwarantując stabilność systemu. Cofnięty jest o 150 mm.
Mocowania do ścian aluminiowymi profilami U tworzącymi fugę cieniową.

DRZWI

Konstrukcja drzwi koresponduje ze ścianą frontową. Przylgowy profil drzwi w płaszczyźnie  powierzchni ściany. Zintegrowana z profilem gumowa uszczelka buforowa zapewnia ciche zamykanie. 
Nie dozwolone są uszczelki przyklejane do profilu oraz inne rodzaje taśm.

OKUCIA

Samozamykające drzwi dzięki zintegrowanym zawiasom pozwalającym na otwarcie do max. 110⁰. Wspornik zawiasu z aluminium, regulacja pozycji drzwi albo w pozycji otwarte albo zamknięte. Ochrona palców od strony zawiasów przez dwa profile. Ochrona palców gumą jest niedopuszczalna.
Zamek z cynkową zapadką i sworzniem ze stali nierdzewnej. Gałka Schäfer z poliamidu. Gałka z indykatorem wolne/zajęte za szybką z pleksi oraz mechanizmem awaryjnego otwierania kluczem. Zewnętrzna strona gałki z indykatorem w kolorze białym.

FUNKCJA BEZDOTYKOWA 

System oparty na sensorowym bezdotykowym otwieraniu i zamykaniu drzwi. Sensory we frontowych panelach otwierają drzwi, sensory wewnątrz kabin zamykają i otwierają zamek oraz otwierają drzwi. Drzwi zintegrowane z zawiasami pozwalającymi na max. otwarcie drzwi do 110⁰. Ochrona palców od strony zawiasów przez dwa profile. Ochrona palców gumą jest niedopuszczalna.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

System posiada różnorodne zabezpieczenia. Podczas włączenia blokady, drzwi pozostają w tej pozycji bez użycia siły. Po zwolnieniu blokady, wracają do pierwotnego położenia. W przypadku przerwy w dostawie prądu wszystkie zablokowane/zamknięte drzwi odblokują się automatycznie.  Bezdotykowy Masterkey do awaryjnego otwierania i zamykania drzwi.

OPCJONALNY INDYKATOR SPRZĄTANIA

Po zadanej przez operatora ilości użyć kabin ( wiele cykli może być użytych z możliwością zmiany) zapala się niebieska kropka w środku indykatora LED sygnalizująca potrzebę sprzątania. Po sprzątnięciu personel sprzątający dokonuje potwierdzenia przy pomocy bezdotykowego masterkey i kropka znika. 

NÓŻKI

Nóżki ze stali nierdzewnej ze wspornikiem z aluminium anodowanego, cofnięte w głąb 150 mm. Dla większej stabilności elementów frontowych przykręcony jest łącznik T do ścianki działowej i frontowej. Rozwiązania bez łącznika T są niedopuszczalne. Połączenia do ścian dodatkowo stabilizują 3 aluminiowe kątowniki ścienne.

STANDARDOWE AKCESORIA

Jeden wieszak i jeden aluminiowy odbój na kabinę.


KOLORY

Panele i okucia zgodnie z tablicą kolorów producenta. Profile ramy i pozostałe profile aluminium anodyzowane (E6/WV1). 

WYSOKOŚĆ

Standardowa wysokość 2150 mm włączając 100 mm prześwit nad podłogą.
Schäfer Trennwandsysteme GmbH, Niemcy; Fluid Control Systems Sp. z o.o., Polska
Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.